electrician-1080554_960_720

Dlaczego warto zatrudnić architekta

Jeżeli remontujesz lub budujesz, być może zdecydowałeś, że wszystkiego dopilnujesz sam. Czy zastanowiłeś się nad współpracą z architektem? Być może wydaje Ci się to stratą pieniędzy, ale dzięki takiej inwestycji możesz być pewien, że Twoje nawet najbardziej szalone pomysły, takie jak elewacje ze szkła czy szklane schody, mogą stać się rzeczywistością. Również proces budowy i wykańczania może być dla Ciebie bezstresowy i będziesz wiedział, że realizacja Twojego projektu będzie w dobrych rękach.
[…]

cat-1846356_960_720

Pomysły na strych

Urządzenie strychu to nie lada wyzwanie. Wymaga zadbania o odpowiednie rozwiązania zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Warto również rozważyć kwestię optymalnego oświetlenia. Wnętrza na poddaszu lub strychu ze spadzistym dachem stwarzają idealną szansę na urządzenie wnętrza o wyjątkowym klimacie. […]

projmeb6

Renowacja starych mebli

Metoda Do It Yourself stała się jednym z modniejszych haseł w sieci. Oznacza to, że przeżywamy powrót do przeszłości, bo nagle wszyscy zaczęli wiele rzeczy robić samodzielnie. I nie chodzi wcale o gotowanie, pieczenie, codzienne przygotowywanie wyrafinowanych śniadań, ale o coś więcej. […]

lazienka5

Urządzanie wymarzonej łazienki

Urządzanie idealnej łazienki nie jest łatwym zadaniem. Ilość dostępnych aranżacji może wprawić w konsternację nad deseniami, kolorami mebli i płytek. Zwykła decyzja o wyborze wanny może zabrać kilka dni przemyśleń. Czym się zatem kierować urządzając własną łazienkę?

[…]

omb5

Praca w budowlance

Branża budowlana od kilku lat ma się bardzo dobrze. Firm budowlanych powstaje coraz więcej. Jeżeli mamy odpowiednie umiejętności, możemy stosunkowo łatwo znaleźć pracę w tej branży. Istnieje zapotrzebowanie na fachowców, którzy mają ukończony kurs operatorów maszyn budowlanych albo czy żurawi wieżowych.

[…]

grzanie4

Ogrzewanie czystszym gazem

W obecnych czasach wciąż najbardziej popularne jest ogrzewanie domu paliwem stałym. Najczęściej jest to węgiel, ze względu na duży dostęp do tego materiału. Trend ten jednak się zmienia i to w dość szybkim tempie. W niedługim czasie ogrzewanie domu za pomocą węgla będzie zabronione, a inne paliwa stałe nie są jednak tak samo wydajne. Nowo budowane domy, są obecnie częściej wyposażane w kotły gazowe. Jest to dużo czystszy rodzaj paliwa. Jakie są obecnie trendy w ogrzewnictwie tego typu?

[…]