ud2

Dlaczego warto zainteresować się drukiem cyfrowym?

Historia europejskiego drukarstwa nie jest zbyt długa, ale z całą pewnością jest bardzo intensywna i chlubna. Od Gutenberga i jego ruchomej czcionki, która pozwoliła w sposób znaczący obniżyć koszty książek i czas, który potrzebny jest na ich powielenie. To rozpoczęło ogromną rewolucję drukarską. Rewolucję, której skutkiem jest współczesne drukarstwo.

Artykuł powstał przy współpracy z http://systemydrukujace.uchwycone-chwile.pl/

[…]

dru3

Drukarnia cyfrowa – kreatywne projekty wizytówek, ulotek i plakatów

Prowadząc lub zakładając działalność gospodarczą potrzebujemy często profesjonalnych wizytówek, ulotek i innych artykułów promocyjnych. W ich dobrze oraz produkcji pomoże nam na pewno drukarnia cyfrowa, która wydrukuje wizytówki, ulotki czy plakaty i inne artykuły promocyjne. 

Artykuł powstał przy współpracy z http://drukarkiwielofunkcyjne.crazylife.pl/

[…]

ud1

Znaczenie i formy reklamy wizualnej

Duża konkurencja panująca na rynku stawia coraz większe wymagania przed przedsiębiorstwami, zarówno tymi nowo powstałymi, jak i mającymi ugruntowaną pozycje na rynku. Osiągnięcie sukcesu polega dzisiaj przede wszystkim na zaistnieniu w świadomości konsumentów i przekonaniu ich o swojej wyższości nad pozostałymi firmami.

Artykuł powstał przy współpracy z http://urzadzeniapoligraficzne.blogujacy.pl/

[…]

ud3

Jak zadbać o identyfikację wizualną firmy

Prowadzenie firmy stawia dzisiaj wiele wyzwań przed przedsiębiorcami, których jednym z głównych zadań jest sprostanie ogromnej konkurencji na rynku. Nawet produkując najlepsze i innowacyjne produkty lub oferując nowatorskie usługi, każda firma nieustannie musi walczyć o nowych klientów i dbać o rozpoznawalność oraz pozytywny odbiór.

Artykuł powstał przy współpracy z http://urzadzeniawielofunkcyjne.blog.onet.pl/

[…]

ud6

Zaawansowany technologicznie druk cyfrowy

Jednym z głównych czynników decydujących o znaczeniu rozwoju technologicznego jest nieustanne zapotrzebowanie każdego przedsiębiorcy, właściciela firmy, a nawet przeciętnego człowieka na jak najszybszy czas realizacji jakiegokolwiek zadania czy zlecenia, maksymalne obniżenie wszelkich nakładów finansowych oraz najwyższą jakość danego produktu czy też usługi. Tak się dzieje w każdej dziedzinie życia. Właśnie niezwykle dynamiczny rozwój technologii zapewnia nam coraz większą efektywność.

Artykuł opracowany wraz z http://kserokopiarkimfp.blog.pl/

[…]

architecture-22039_1280

Firma poza granicami

Drogi Przedsiębiorco! Zatrzymaj się tutaj na chwilę. Jeśli już prowadzisz własną firmę, nie musimy przekonywać Cię, że jest to bardzo ciężka praca, często „na dwa etaty”. Dodatkowo w Polsce obowiązują wysokie stawki podatków, ZUS, którymi obarczone są firmy. Jeśli się z tym nie zgadzasz, śmiało możesz przestać czytać dalszą część. […]

inpost3

Firma kurierska

Inpost firma kurierska poleca najlepsze usługi na rynku, wszelkie przesyłki, za pośrednictwem tego właśnie operatora, są przekazywane szybko i skutecznie. Jeżeli interesują nas tanie usługi kurierskie to powinniśmy korzystać z usług właśnie tej firmy, kurier zamówiony do godziny 12, gwarantuje nam, że nadane przesyłki priorytetowe zostaną szybko dostarczone już następnego dnia. […]