Firma poza granicami

Drogi Przedsiębiorco! Zatrzymaj się tutaj na chwilę. Jeśli już prowadzisz własną firmę, nie musimy przekonywać Cię, że jest to bardzo ciężka praca, często „na dwa etaty”. Dodatkowo w Polsce obowiązują wysokie stawki podatków, ZUS, którymi obarczone są firmy. Jeśli się z tym nie zgadzasz, śmiało możesz przestać czytać dalszą część.

architecture-22039_1280Skoro już czytasz dalej, zgadzamy się zapewne w kwestii polskich opłat. Prawda jest taka, że Polska nie jest krajem sprzyjającym przedsiębiorczości. Jeśli jakaś firma w USA, czy też w Anglii, odnotowuje pierwsze zyski, w Polsce zapewne miałaby jeszcze bardzo dużo pracy przed sobą, aby wyjść na zero. Niestety, takie są obecnie realia. Zastanów się, jak bardzo rozrosłaby się Twoja firma, gdybyś przez kilka lat nie musiał płacić opłat na ZUS, miał dużo niższe podatki, etc.? Hola, hola, nie uciekaj myślami tak daleko! Oczywiście to jest możliwe, jednak najpierw trzeba zrobić swoją robotę. Rozwiązanie, które sugerujemy, to przeniesienie swojej działalności poza granice naszego kraju. W dobie Internetu i tanich połączeń lotniczych, taka możliwość staje się nie tylko realna, ale i bardzo korzystna dla właściciela firmy. Coraz więcej polskich przedsiębiorców się na to decyduje. Prowadzenie firmy poza granicami nie jest oczywiście możliwe bez żadnego kłopotu, jednak czas zainwestowany w zapoznanie się z taką możliwością, zwróci się z nawiązką.

Jeśli więc nadal czytasz ten tekst, zapewne rozważasz taką opcję. Pomyśl tylko: firma w UK, spółka na Malcie… http://dowson-holdings.com/pl/spolki-zagraniczne/lista-krajow/malta/

Nie dość, że to ciekawe kraje, to jeszcze dają wielkie możliwości. Zachęcamy do kontaktu, przyjrzymy się Twojej sprawie i wspólnie pomożemy Ci przenieść działalność w sposób nie tylko legalny, ale i niezwykle korzystny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *