Nowe iwestycje

Nowe osiedla mieszkaniowe wyrastają wokoło jak „grzyby po deszczu”. W większości miast w Polsce trwa ciągła hossa na rynku nieruchomości. Wiąże się to przede wszystkim z utrzymującym się zapotrzebowaniem na nowe mieszkania.

Wiele młodych osób pojedynczo, bądź w parach decyduje się na zakup nowego mieszkania, często w drodze kredytowania. Deweloperzy aby sprostać warunkom masowo wykupują ziemie pod budowę i szybko realizują nowe inwestycje. Inwestorzy przy planowaniu nowej budowy często nie zakładają pojedynczych budynków, ale całe osiedla mieszkaniowe. Zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest tak duże, że często przed rozpoczęciem budowy większość nich jest już zarezerwowana bądź z góry opłacona.

kempten-1536568_1280

Nowe inwestycje to nie tylko same mieszkania, ale również pomieszczenia przeznaczone do wynajęcia i działalności komercyjnej. Lokale handlowe usytuowane zazwyczaj w dolnych kondygnacjach, przeznaczone są do zagospodarowani i wynajęcia. Zazwyczaj prowadzona jest w nich działalność usługowa i handlowa. Nowe osiedla to doskonałe miejsce na punkty sprzedaży detalicznej, opieki medycznej i stomatologicznej, siłownie itd. Oferty deweloperów to nie tylko osiedla miejskie, ale również domy jednorodzinne w zabudowie wolno stojącej bądź szeregowej.

Ciekawą opcją takiego zakupu są domy pod Krakowem, których realizatorem jest jeden z lokalnych deweloperów. Domy posiadają mały ogród oraz pas zieleni od frontu. Wyposażone są w komplet instalacji oraz przygotowane do rozpoczęcia prac wykończeniowych. Do osiedla przyłączone są wszystkie media, przez co nie trzeba ponosić już dodatkowych kosztów z tym związanych. Inwestycja usytuowana jest w spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie miasta. Okolica posiada dość dobrze rozwinięty system komunikacji miejskiej. W pobliżu zlokalizowane jest kino, centrum handlowe oraz wiele ciekawych miejsc rozrywki. Własny dom to z pewnością dużo większy koszt niż mieszkanie w bloku, jednak daje większy komfort życia a położenie zapewnia spokój z dala od hałasów dużego miasta.

Więcej na dom-bud.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *