Trwała depilacja laserowa – ile zabiegów jest potrzebnych?

Panie chcą, aby ich ciało zawsze było idealnie gładkie i pozbawione zbędnego owłosienia. Codzienne golenie maszynką, używanie depilatora, kremów i wosku jest uciążliwe, dlatego coraz więcej kobiet stawia na depilację laserową. Zabieg depilacji laserowej pozwala usunąć niechciane włoski z każdej partii ciała na stałe. Zwykle po kilku zabiegach włoski przestają odrastać, a sporadyczne zabiegi przypominające dają efekt w postaci gładkiego ciała każdego dnia.

Depilacja laserowa łydek, pach i bikini – jakie daje efekty?

Zwykle depilacja laserowa jest tym skuteczniejsza, im ciemniejsze są włoski. Przed przystąpieniem do depilacji laserowej kosmetolog bądź dermatolog oceniają typ skóry, grubość i kolor włosów, a także sprawdzają, jaki jest stan zdrowia kobiety. Następnie w przypadku pozytywnej decyzji o przeprowadzeniu zabiegu wykonuje się próbę laserową na wybranej partii ciała. Jeśli próba przebiegnie pomyślnie, kosmetolog przystępuje do zabiegu.

dpl4

Zwykle wszystkie niechciane włoski usuwa się po 3-4 zabiegach, jednak jeżeli owłosienie jest mocne i gęste, zdarza się, że potrzebne jest przeprowadzenie 6 zabiegów. Zabiegi wykonuje się w odstępach co 4-12 tygodni, w czasie których pozostałe po poprzedniej depilacji włoski odrastają. W tym czasie wyrastają również włosy z tak zwanych uśpionych cebulek, które podczas wcześniejszego zabiegu znajdowały się w fazie katagenu lub telogenu. Zazwyczaj pierwszy zabieg pozwala usunąć już 30% wszystkich włosków, a następne zabiegi poprawiają stopniowo osiągnięty początkowo efekt.

dpl11

Depilacja laserowa na najwyższym poziomie

Panie, chcące wykonać depilację laserową, powinny umówić się na zabieg w renomowanym salonie, jak na przykład gabinet kosmetyczny jadoreinstytut. Jest to dobry wybór ze względu na to, iż nieprawidłowo przeprowadzona depilacja laserowa może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Profesjonaliści nie dopuszczą natomiast do poparzenia skóry kobiety czy do pojawienia się na skórze nieestetycznych przebarwień. Ponadto doradzą jak pielęgnować skórę po depilacji i kiedy zgłosić się na kolejny zabieg. Sprawdź ofertę – http://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *